Żenująca ustawka TVP. Wymyślili „amerykanina” z Podlasia i chceli ośmieszyć Trzaskowskiego, ale efekt jest odwrotny.

Podziel się artykułem:
  • 3.3K
    Udostępnienia

fot. Twitter/@LewitujacyUmysl

Podczas wizyty Rafała Trzaskowskiego na Podlasiu, TVP i obóz Andrzeja Dudy, postanowili urządzić przedstawienie. Do kandydata na prezydenta podszedł mężczyzna, który powiedział, że pochodzi z USA i stwierdził po angielsku, że polityk ma „więcej kwalifikacji”, aby nie zostać głową państwa.  „Obcokrajowiec” został szybko zidentyfikowany przez użytkowników Twittera jako pochodzący z Białegostoku zwolennik Andrzeja Dudy. Oszust również wykazał się brakiem odpowiedniego akcentu, a Jacek Kurski poraz kolejny, brakiem profesjonalizmu.

W niedzielę w Supraślu k. Białegostoku do kandydata na prezydenta podszedł mężczyzna, który zaczął mówić po angielsku.

Powiedział pan, że znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna, jeśli chce się być prezydentem. Moim zdaniem, tak jak powiedział premier, najważniejszym językiem jest język interesów Polski

powiedział mężczyzna do Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski szybko jednak przejrzał podstep, ponieważ „amerykanin” mówił bez prawidłowego akcentu, a wręcz z polskim akcentem.

Kolejny agent z @tvp_info

Za te 2 mld można było zatrudnić lepszych statystów. Amerykanin płakał, gdy słuchał…

Nagranie z tego zdarzenia obiegło już cały internet. Komentarze są miażdżące pod adresem zarówno TVP i jak jej marnego aktora.

Słusznie mi zwrócił uwagę znajomy, że żaden Amerykanin nigdy nie powiedziałby „prezydent of Warsaw”, ale „mayor of Warsaw” albo „Warsaw mayor”. Za 2 mld złotych amatorzy nie potrafią znaleźć jednej osoby mówiącej po angielsku

Dość szybko „Amerykanin” został zidentyfikowany przez użytkowników internetu.

Jak podaje Gazeta.pl, w opisie konat „amerykanina” możemy zobaczyć hasztag DUDA2020 oraz lokalizację Białystok. Profil został już oznaczony jako prywatny, jednak wcześniej zrobiono kilka screenów jego zawartości. 13 czerwca, czyli dzień po wyrzuceniu z programu TVN24 Jacka Żalka za stwierdzenie, że „LGBT to nie są ludzie”, „Amerykanin” zamieścił zdjęcie z politykiem, pisząc po angielsku „kontynuuj swoją pracę, Białystok jest z tobą”.

Źródło: Gazeta.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 3.3K
    Udostępnienia

One thought on “Żenująca ustawka TVP. Wymyślili „amerykanina” z Podlasia i chceli ośmieszyć Trzaskowskiego, ale efekt jest odwrotny.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: