Duda otwiera inwestycję, którą otworzył premier Morawiecki dwa lata temu. Internet pęka ze śmiechu.

Podziel się artykułem:
  • 8.7K
    Udostępnienia

Dwa dni temu obiegła nas informacja o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Urszulinie, gdzie zrobiono mega „ustawkę” na poczet kampanii wyborczej. Nie zaproszono miejscowych mieszkańców, a zespół muzyczny ściągnięto z miejscowości oddalonej o ponad 100 kilometrów. Dziś dowiadujemy się, że Andrzej Duda otwiera inwestycje, którą już dwa lata temu obiecywał Mateusz Morawiecki.

Andrzej Duda w weekend odwiedził Wilczkowice Górne, gdzie zapowiedział budowę nowego mostu na Wiśle. Nie uszło jednak uwadze, że że taką inwestycję już dwa lata temu obiecywał Mateusz Morawiecki.

Nowy most na Wiśle pobudzi rozwój gospodarczy okolicy.

Nowa przeprawa między miejscowościami Antoniówka Świerżowska a Świerże Górne.

mówił Andrzej Duda, który odwiedził „plac budowy”, na którym od deklaracji premiera nie wydarzyło się zupełnie nic.

Budowę mostu na Wiśle, którą dziś zapowiedział Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki zapowiadał po raz pierwszy w maju 2018, czyli ponad dwa lata temu. Od tego czasu nad Wisłą w tym miejscu nie wydarzyło się nic.

zauważa dziennikarz Szymon Jadczak.

Wielkie inwestycje Dudy czyli pierwszy podwodny most

pisała posłanka Koalicji Obywatelskiej Krystyna Sibińska.

Inwestycja ma być zrealizowana z funduszy w ramach programu „Mosty dla Regionów”, na który rząd przeznaczył z budżetu państwa około 2,3 mld zł.

Źródło: NaTemat

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 8.7K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz