Nie wolno robić konkurencji Szumowskim! 10 tysięcy kary za rozdawanie maseczek.

Podziel się artykułem:
  • 13.1K
    Udostępnienia

W państwie rządzonym przez Prawo i Sprawiedliwość nie wolno pomagać potrzebującym. Ludzie mają pracować za miskę ryżu. Lekarze i pracownicy zdrowia to gorszy sort, inteligencja to gorszy sort, ludzie myślący to gorszy sort. Wróg publiczny numer jeden to Jurek Owsiak, który niesie pomoc dla dzieci i osób starszych. Dziś dowiadujemy się że do grona wrogów dołączyła dyrektorka MDK-u w Świebodzicach. Co zrobiła? Rozdawała za darmo maseczki. A przecież nie można w ten sposób, nie wolno robić konkurencji Szumowskim i innym rodzinom prominentnych rządzących.

Jak donosi Gazeta Wrocławska, Katarzyna Woźniak razem z pracownicami MDK-u w kwietniu mocno zaangażowała się w pomoc potrzebującym mieszkańcom miasta. Kobiety uszyły i rozdały potrzebującym 400 maseczek. Akcja zorganizowana 24 kwietnia cieszyła się ogromnym powodzeniem. Po maseczki, których w sklepach wtedy nie było, albo były bardzo drogie przyszło wielu świebodziczan. Niestety, euforia nie trwała długo…

Świebodzicki radny Sebastian Biały (były dyrektor biura poselskiego Ireneusza Zyski z Prawa i Sprawiedliwości) zgłosił sprawę na policję, gdyż według niego, nie zachowano odpowiedniego odstępu w kolejce po maseczki. Jako dowód załączył zdjęcie, na którym były owszem osoby stojące blisko siebie, ale były to osoby, które np. wspólnie zamieszkują.

Ponieważ zgłoszenie przyszło od osoby związanej z PiS, nikt nie sprawdził podanych informacji tylko nałożona została kara.

Donos radnego to zemsta za sytuację z jego udziałem jaka miała miejsce w zeszłym roku.

Sebastian Biały był w 2019 roku zatrudniony MDK-u. Został nakryty przez jedną z pracownic w obecności nagiej kobiety w biurze. W rezultacie dostał naganę. Radny odwołał się do sądu i Sąd Rejonowy w Świdnicy uchylił naganę m.in. z braku wystarczających dowodów. Przy prokuratorzy generalnym Ziobro, wszyscy aferzyści z PiS mogą czuć się bezkarni.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 13.1K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz