„”F tyle wizji”,tvpowski wykrztusiec, użył naszej piosenki „Antifa” ,jako dźwiękowej ilustracji, obecnych zadym w USA.” Ostra reakcja na ukradziony przez TVP fragment piosenki.

Podziel się artykułem:

„W tyle wizji” to marna kopia programu publicystyczno-satyrycznyego „Szkło kontaktowe” z TVN, nadawany w TVP Info. Polega na propagowaniu działań rządu i szkalowaniu opozycji. Wśród gospodarzy „W tyle wizji” znajduje się między innymi prawicowy dziennikarz Rafał Ziemkiewicz oraz Stanisław Janecki.

Publicyści poprowadzili jedno z ostatnich wydań programu, w którym poruszono temat protestów w USA. Zamieszki pojawiły się na ulicach Stanów Zjednoczonych w związku ze śmiercią Georga Floyda, który został uduszony przez jednego z funkcjonariuszy policji.

Temat pojawił się w „W tyle wizji” przy akompaniamencie utworu „Antifa” Pidżamy Porno.

Krzysztof Grabowski tak skomentował to zdarzenie”


„F tyle wizji”,tvpowski wykrztusiec, użył naszej piosenki „Antifa” ,jako dźwiękowej ilustracji, obecnych zadym w USA. Oczywiście bez pytania nas o zgodę. W studio siedziały dwie miękkie kutasiny: Janecki z Ziemkiewiczem, któryi słowami […]A co tam, pouprawiajmy sobie trochę rasizmu […] zapowiedzieli materiał filmowy z naszym utworem w tle. Niechaj Wielki Zeus skopie wam te tyły na wieki… ChWwDF!


to wpis muzyka na portalu społecznościowym Facebook.

Grabaż zapytany o to, czy próbował interweniować w tej sprawie, skierować pismo do odpowiednich instytucji lub zażądać przeprosin od dziennikarzy, oświadczył:

Nie chcę być przez nich przepraszany, mam ich w tyle wizji.

Źródło: Antyradio

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnowaćZostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz