Według Latkowskiego TVP jest zamieszana w aferę pedofilską w Zatoce Sztuki.

Podziel się artykułem:

Prawo i Sprawiedliwość wyciąga ochronną rękę w stronę księży pedofilów. W celu odwrócenia publicznej uwagi do zjawiska, partia postanowiła skierować sprawy na inne tory i zamiast na księży, gniew ludu, przekierować na przedstawicieli show biznesu.

Do tego celu miał posłużyć Sylwester Latkowski, który nakręcił film i TVP, która miała go rozpowszechnić. Jak to zwykle bywa w przypadku PiS, plan nie do końca się udał, ponieważ arcydzieło mistrza kina Latkowskiego wciągnęło samą telewizję rządową i Jacka Kurskiego w krąg podejrzanych.

TVP przedstawiła wydarzenia w taki sposób, że każdy kto odwiedził klub Zatoka Sztuki z miejsca stawał się pedofilem lub osobą zamieszaną w krąg pedofilski.

Przepraszam, że dopiero teraz, ale dopiero teraz rozpoznałem miejsce w którym raz byłem. To właśnie stamtąd TVP Jacka Kurskiego w 2016 roku kręciła swój program kulturalny w czasie Literackiego Sopotu. Pamiętam, bo byłem tam gościem.

napisał na Twitterze Cezary Łazarkiewicz

Z tego jasno wynika że Jacek Kurski powinien być przynajmniej przesłuchany przez ludzi badających sprawę pedofilii w klubie.

Jak zachowa się minister Ziobro?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz