Sławomir Nitras oraz Marcin Kierwiński przerywają konferencję wiceministra zdrowia!

Podziel się artykułem:
Sławomir Nitras oraz Marcin Kierwiński – PAP

Na konferencji wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego pojawili się posłowie opozycji Sławomir Nitras oraz Marcin Kierwiński. Politycy zarzucili, że politycy PiS zrobili z własnych żon „słupy”, na które przepisują swe majątki wezwali również Łukasza Szumowskiego do dymisji, wytykając mu udział w wielowątkowej „aferze” z udziałem jego małżonki i brata.

Mamy rząd, w którym minister daje 170 mln bratu, a Morawiecki mówi, że mu wierzy. Ten premier, który od pięciu lat nie może nam powiedzieć ile milionów majątku ma

powiedział Nitras

Jak można być tak podłym człowiekiem, by w tak trudnych czasach – kiedy lekarze, pielęgniarki walczą o to, żebyśmy przetrwali – zarabiać na epidemii?

słusznie oburzył się poseł.

Poseł Kaczyński i premier Morawiecki mówili, że za kilka miesięcy będzie przyjęta. Nie została. Przygotowaliście swoją ustawę, którą potem wysłaliście do Trybunału Konstytucyjnego

Kierwiński wytknął PiS, że nie przyjęło ustawy „Czyste ręce”, która miała uniemożliwiać przepisywanie majątku na członków rodziny. 

Janusz Cieszyński nie pozostał długo dłużny i pokazał SMS jaki dostał od Sławomira Neumanna, w którym pyta on procedury na certyfikowane masek ochronnych.

Po zakończeniu tego prowadzonego przed kamerami telewizyjnymi sporu posłowie Platformy zorganizowali jeszcze konferencję prasową, którą poświęcili głównie szefowi MZ.

Źródło: Onet.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

Leave a Reply