Rząd reaguje na film braci Sekielskich! Będzie większa ochrona środowiska pedofilów w kościele katolickim.

Podziel się artykułem:
foto: Facebook

„Zabawa w chowanego” to drugi film braci Sekielskich traktujący o zjawisku pedofilii w kościele katolickim. Jest kontynuacją filmu „Tylko nie mów nikomu”. Premiera tego pierwszego miała miejsce w maju 2019 roku, po której rząd PiS udał, że reaguje na zjawisko powołując państwową komisję ds. pedofilii. Jednak przez cały rok nie udało się powołać ani jednego jej członka!

Po premierze „Zabawa w chowanego” kiedy po raz kolejny ludzie zaczęli buntować się przeciwko bierności rządu i władz kościelnych, Kaczyński wymyślił, że powoła pierwszego członka komisji.

Został nim Błażej Kmieciak, prawnik ultrakatolickiej fundacji Ordo Iuris i były ekspert Rzecznika Praw Pacjenta do spraw bioetycznych oraz członek zespołu do spraw Ochrony Autonomii Rodziny i Życia Rodzinnego przy Ministerstwie Sprawiedliwości. 

To już kolejny przypadek, kiedy osoba powiązana z Ordo Iuris zostaje powołana na państwowe stanowisko.

Społeczeństwo, a tym bardziej dzieci, nie mają co liczyć na rzetelne podejście do sprawy, kolejny raz wszystko zostanie zamiecione pod dywan.

Ordo Iuris to ultrakatolicka fundacja, która chce państwa wyznaniowego.

Minister Ziobro, który szczególnie ukochał księży pedofilów, może spać spokojnie. Przypominamy, że Ziobro wykreslił wszystkich księży pedofilów z rejestru.

I tylko dzieci szkoda, ich krzyk zagłuszą dzwony kościelne.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz