Próba zamknięcia ust braciom Sekielskim w celu chronienia biskupa!

Podziel się artykułem:
  • 26.3K
    Udostępnienia

Getty Images

Już w tę sobotę (16go Maja) odbędzie się premiera drugiego filmu braci Sekielskich na temat pedofilii w kościele pod tytułem „Zabawa w chowanego”. Tymczasem okazuje się, że ktoś chciał chronić biskupa i przekupić twórców dokumentu.

Przed rokiem do sieci trafił film „Tylko nie mów nikomu”. Pokazano w nim przypadki pedofilii w polskim Kościele. Produkcja odbiła się szerokim echem. Bracia Marek i Tomasz Sekielski nie pokazali w tym filmie wszystkiego, co udało im się ustalić.

Materiału jest bardzo dużo dlatego autorzy zdecydowali się kontynuować opowieść o ofiarach przestępców w sutannach i mechanizmach, które bezkarnie pozwalają istnieć zjawisku pedofilii w kościele.

Okazuje się, że niestety pedofile w Polsce są pod szczególną ochroną. Nie tylko Zbigniew Ziobro stoi na czele, i pilnuje żeby żaden ksiądz pedofil nie tylko nie trafił do więzienia, ale również pilnuje żeby żaden ksiądz nie pojawił się w spisie przestępców seksualnych.

Jak przekonał się Marek Sekielski, do grona obrońców pedofilów, dołączyli niektórzy biznesmeni.

Odezwał się tajemniczy inwestor, który chciał zainwestować w inny nasz film, który dotyczy SKOK-ów. Poszedłem na spotkanie i w pewnym momencie padła propozycja, abyśmy nie pokazywali biskupa, którym się zajmujemy, bo to tak fantastyczny człowiek, że należy go chronić za wszelką cenę. I padło pytanie, ile ta cena wynosi? Zamurowało mnie. Wyszedłem

podczas wywiadu z „Newsweekiem”.

Sprawę skomentował też jego brat Tomasz

Jestem zły na Marka, że nie dowiedział się, na ile nas wyceniają.

Źródło: Newsweek

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 26.3K
    Udostępnienia

One thought on “Próba zamknięcia ust braciom Sekielskim w celu chronienia biskupa!

  1. Mi w 92 roku za materiał o czarnej mafii z Kołobrzegu dali 100.000 dolarów…musialem wyjechac z kraju ale kopie mam….

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: