„To jest protest, który ma jakieś inne, polityczne tło i on będzie służył poprzez efekt epidemiczny, przedłużeniu ograniczenia możliwości prowadzenia działalności gospodarczej” – Andrzej Zybertowicz o proteście przedsiębiorców.

Podziel się artykułem:
  • 4K
    Udostępnienia

W telewizji Polsat podczas „Śniadania w Polsat News” doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz stwierdził, że protest przedsiębiorców, którzy demonstrowali już dwukrotnie w Warszawie, w czwartek i w piątek,  przeciwko braku pomocy ze strony rządu, nie ma charakteru biznesowo-ekonomicznego, ale „jakiś inny, polityczny”.

Nie można poważnie takiego protestu traktować. To nie jest protest biznesowo-ekonomiczny.

To jest protest, który ma jakieś inne, polityczne tło i on będzie służył poprzez efekt epidemiczny, przedłużeniu ograniczenia możliwości prowadzenia działalności gospodarczej 

powiedział doradca prezydenta.

Oskarżył również przedsiębiorców, że podczas protestów nie przestrzegają oni zasad sanitarnych i przyczyniają się do rozprzestrzeniania się epidemii. To skutkuje natomiast zamykanie miejsc pracy. Wniosek jest wiec taki, że to rząd jest winny tej sytuacji, a sami protestujący.

Zybertowicz zarzuca protestującym brak maseczek. Problem jednak leży w tym, że maseczki nie zabezpieczają przed wirusem.

Źródło: Polsat

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 4K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz