Protest przedsiębiorców? Jaki protest? To przeciw 5G i szczepionkom.

Podziel się artykułem:
  • 1.9K
    Udostępnienia

Foto: Jadwiga Emilewicz – Facebook

Właśnie wracamy z Warszawy ze strajku przebiorcow, wracamy i oglądamy co się dzieje z ludźmi którzy dla nas przedsiębiorców i pracownikow zostali i nocuja pod chmurką prosząc aby rząd z nami porozmawial. Właśnie po godz 1 w nocy zostali zaaresztowani. Wcześniej wszyscy dostaliśmy mandaty 500zl na głowę.

Policja otoczyla nas i spisywala wszystkich. Z rządu jedyna informacja to naslanie setki policjantów na przedsiębiorców. To jest nie do uwierzenia.
Zapraszam na kanał Pawła Tanajno i strajk przedsiębiorców. Tak się niszczy polska gospodarke. Na wioskę przedsiębiorców pod sejmem właśnie zostało nadanych setki policjantów, znów z każdej strony ich otaczają. Za mało nas na tych strajkach! Wyjdzmy na ulice!

To jest tylko jeden z wpisów relacjonujących zajścia podczas strajku przedsiębiorców.

Tym czasem pani wicepremier Jadwiga Emilewicz mówi, że ona o żadnym proteście nie wie.

Nie wiedziałam, że jest jakiś protest. Nikt się do nas nie zgłaszał z prośbą o spotkanie – mówiła Jadwiga Emilewicz o proteście przedsiębiorców. – Przejrzałam postulaty i znalazłam wśród nich m.in. roszczenia antyszczepionkowe i anty-5G, więc zastanawiam się, czy to są rzeczywiście przedsiębiorcy

powiedziała wicepremier.

Jak miło żyć w nieświadomości.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.9K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz