Pilne! Trzęsienie ziemi na Nowogrodzkiej! Pilna narada i dymisja rządu wisząca w powietrzu.

Podziel się artykułem:
  • 2.7K
    Udostępnienia

TVN24 informuje, że w sobotę po południu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie rozpoczęła się narada. Na miejscu pojawili się między innymi marszałek Sejmu Elżbieta Witek, premier Mateusz Morawiecki, prezes Porozumienia Jarosław Gowin oraz wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Ten ostatni wydał również rozporządzenie dotyczące przekazywania spisu wyborców.

Jak można się domyślać, rozmowy dotyczą nowego terminu wyborów prezydenckich. Przypomnijmy, że według najnowszych ustaleń „Dziennika Gazety Prawnej”, w partii rządzącej znów pojawił się pomysł organizacji ich w maju. To może doprowadzić do konfliktu w Zjednoczonej Prawicy, bo na majową datę nie zgadza się Porozumienie Jarosława Gowina.

Tym czasem niepokojący dla prawicy i wielbicieli Prawa i Sprawiedliwości wpis na Twitterze, umieściła Krystyna Pawłowicz.

Czekajcie przy tv do wieczora,jest przesilenie polityczne i rządowe.Wybory najprawdopodobniej 23 maja…Rząd chyba mniejszościowy…
Módlcie się za Polskę..

Czyżby rząd mniejszościowy?

Źródło: TVN24/Twitter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.7K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz