Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) otwarcie przyznaje się, że PiS będzie fałszować głosowanie 7 Maja!

Podziel się artykułem:
  • 2.8K
    Udostępnienia

Prawo i Sprawiedliwość są tak pewni władzy, że otwarcie przyznają się do zamiaru fałszowania głosowania. Jarosław Kaczyński czując zagrożenie ze strony koalicjanta Jarosława Gowina i jego partii oraz nie mogąc namówić innych klubów do głosowania za wyborami korespondencyjnymi, ucieknie się do oszustwa.

Jarosław Kaczyński nie musi obawiać się wymiaru sprawiedliwości. Jak już pisaliśmy, Ziobro broni prezesa łamiąc wszelkie zasady demokratycznego państwa i niezależności sądów, zastrasza i terroryzuje każdego kto odważy się nawet źle spojrzeć w stronę prezesa.

OBWE również wyraziło swoje obawy w sprawie organizacji i przeprowadzenia wyborów. Stanowisko organizacji jest jednoznaczne, i mówi, że wybory w takim trybie jak chce przeprowadzić PIS są niedemokratyczne.

Niech się OBWE nie martwi 

powiedział Terlecki rozmowie z TVN24.

Dalsza część wypowiedzi polityka PiS nie pozostawia złudzeń co do zamiaru obozu władzy dotycząca kluczowego głosowania w Sejmie ws. wyborów korespondencyjnych. Obecnie ustawa w tej sprawie znajduje się w Senacie.

Przekonamy się 7 maja. Jest większość, tylko jak wypadnie głosowanie – komuś się zatnie komputer, komuś wyłączy się światło, ktoś się pomyli – no zobaczymy

Czy to ponury żart, czy poprostu „wyrwało” się niechcący? Czy członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość czują się już tak bezkarni, że mogą w biały dzień przyznawać się do łamania prawa?

Źródło: TVN24

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.8K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz