Mocno i dosadnie o Kaczyńskim wypowiedział się duchowny. Czekamy kiedy Ziobro wyśle policję po krnąbrnego księdza.

Podziel się artykułem:
  • 1.1K
    Udostępnienia

Ataku na PiS czy samego prezesa nie spodziewaliśmy się od strony kleru. Tymczasem jeden z księży zamieścił, słuszny, mocny i dosadny wpis celujący w namiestnika Polski, Jarosława Kaczyńskiego. Ciekawe kiedy telewizja rządowa zacznie wyciągać haki na księdza, a Ziobro wyśle policję.

Ksiądz Stanisław Walczak zwrócił się do prezesa PiS za pośrednictwem wpisu na Facebooku.

Mój rówieśnik, w szkole ostatni osioł, maturę zrobił po linii partyjnej, a więc cała reszta studiów jest tak dobra, jak jego egzamin dojrzałości

mocno rozpoczyna wpis Stanisław Walczak

Tak więc odtąd jesteś dla mnie zwykłym Jarkiem z Żoliborza. Kiedyś kształciłeś kadry dla PZPR, jak sam wyznałeś. Nie dziwię się. Wykładowca na poziomie przeciętnego absolwenta Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu (WUML), nic innego nie był w stanie robić. Twój niski stan wiedzy, a jeszcze niższy stan mądrości, jest przerażający. Nie wiem jeszcze, czy prezesem partii zostałeś na skutek zakulisowego wsparcia twoich popleczników, którzy pomogli ci (celowo nie będę używał grzecznościowej formy pisowni) otrzymać świadectwo maturalne. Podejrzewam, że za słowem „prezes” kryje się stary tytuł „pierwszy sekretarz Komitetu Centralnego”.

dalej ksiądz jeszcze bardziej daje popalić Jarkowi

Tak więc przewodniczysz partii postkomunistycznej, zaadaptowałeś wszystkie metody i mentalność PZPR-u.
Tak jak twoi prekursorzy, masz pomiędzy pośladkami większość ludzi. Miejsce to musi być niezmiernie pojemne. Mieści bowiem tysiące wazeliniarzy oraz miliony Polaków. A Tobie jest z tym dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że masz dziwne skłonności. Szanuj więc swój zad, siadaj na miękkich fotelach, a jak możesz – śpij na brzuchu.

trudno się tutaj nie zgodzić. Chociażby ostatnie przykłady wykorzystywania aparatów państwa do szykanowania sędziów, potwierdzają słowa księdza.

Autor odnosi się również do nienawiści naczelnika w stosunku do pielęgniarek i lekarzy. W odwecie za strajki, Kaczyński postarał się aby nie mieli oni odpowiedniej ochrony przez wirusem, żeby nie byli testowani na obecność wirusa.

Wystawiłeś na wyniszczenie setki lekarzy i pielęgniarek. Pamiętasz, że byli ci kolcem w pośladku. Podejmując decyzję ograniczenia dostaw sprzętu ochronnego, realizujesz swój plan: skoro nie pałką, to wykończymy ich wirusem. Ciekawe, co wymyślisz, by pozbyć się sędziów?

We wpisie znajdziemy również odniesienie od mani wielkości naszego przywódcy.

Pozwolę sobie nazwać cię „drogim Jarkiem”. Za Twoje fanaberie naród płaci krocie. Jako arcy-tchórz otaczasz się drogą ochroną, jakiej nawet królowie i cesarze nie posiadają. Nietrudno domyślić się, że jesteś nieudacznikiem. Dlatego otaczasz się uzbrojonymi w jednym tylko celu: by świat widział, że masz władzę. Ale goryle nie zastąpią rozumu i uczciwości.

Na zakończenie wpisu ksiądz dodaje:

Ale to właśnie ty! Gdybyś ty i Twoi służalcy udowodnili wcześniej, że jesteście ludźmi uczciwymi, nie komentowałbym. Ale ty z uczciwością niewiele masz wspólnego. W swym zakłamaniu ukradłeś Boga i Kościół dla szerzenia nienawistnego spustoszenia dusz. W tym momencie stałeś się gorszy od twych nauczycieli, komuchów. I tego ci nie przepuszczę…

Źródło: Facebook

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.1K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz