Dziennikarz do zadań specjalnych Jarosława Kaczyńskiego szantażuje Gowina!

Podziel się artykułem:
  • 2.1K
    Udostępnienia

Foto: Twitter

Okazuje się, że czasy wcale nie są pewne dla Jarosława Kaczyńskiego i jego partii prześmiewczo nazwanej Prawo i Sprawiedliwość. Stabilności zagraża koalicjant Jarosław Gowin. W celu ratowania władzy prezes PIS wystawił do walki dziennikarza Witolda Gadowskiego.

Dziennikarz na usługach Kaczyńskiego to syn oficera Franciszka Gadowskiego (1935–1992). Ojciec był oficerem Wojsk Ochrony Pogranicza, od 1955 członkiem PZPR, tak bliskiej sercu polityków PIS.

Witold Gadowski to zdecydowany krytyk rządów PO i PSL, krytykuje również działalność polityczną prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, jego obecnych i byłych współpracowników. Od grudnia 2012 współpracownik czasopisma „Sieci”. Po wygranych przez PiS wyborach dostał audycję w państwowym radiu i objął funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Jeśli Gowin pójdzie razem z antypolska grupą obrońców postPRL – u, to postaram się Wam jak najszybciej nakreślić wszystkie jego powiązania: t takie jak choćby z Gutem Mostowym postkomunistycznym cwaniakiem z Zakopanego.

napisał na Twitterze dziennikarz PIS.

Otwarty szantaż wywołał oburzenie wśród dziennikarzy.

Najbardziej interesującym faktem jest, że właśnie Andrzej Józef Gut-Mostowy jest wiceministrem rozwoju w rządzie PIS.

Brawo! To jest chyba tak zwane „samo-zaoranie”

Źródło: Twitter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.1K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz