Andrzej Duda ostrzega co stanie jeśli nie wybierzemy prezydenta. Ale my już go nie mamy od 5 lat.

Podziel się artykułem:
  • 1.5K
    Udostępnienia

W wywiadzie dla „Gazety Polskiej” Andrzej Duda ostrzega, że kraj pogrąży się w chaosie jeśli nie wybierzemy prezydenta. Ale fakt jest taki, że prezydenta nie mamy już od 5 lat. Pan Andrzeja Dudy jest zwykłym sekretarzem dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Nie umie samodzielnie podjąć żadnej decyzji. Po co Polsce taka marionetka?

Jeśli nie wybierzemy prezydenta, to kraj pogrąży się w chaosie. Może opozycji podoba się taka perspektywa, ale dla obywateli, dla zwykłych ludzi, ona będzie dramatyczna

ostrzegał Andrzej Duda w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”. 

Jako osoba https://becejprevoz.com/buchstabe-k/index.html , która nie przestrzega konstytucji, notorycznie łamie jej zasady, pan prezydent śmie mówić o „święcie demokracji”

to nie tylko święto demokracji, to przede wszystkim nasz obowiązek zapewnienia sobie skutecznego działania państwa

Wybory w Maju będą czystą farsą, kiedy inni kandydaci nie mogą prowadzić kampanii wyborczej, sztab wyborczy Dudy ostatnio zapowiedział, że kampania głowy państwa „będzie się rozkręcać” już od tego tygodnia.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.5K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz