Za mowę nienawiści, z Facebooka, zostało usunięte konto Kai Godek

Podziel się artykułem:
  • 2.4K
    Udostępnienia

Portal społecznościowy Facebook usunął konto Kai Godek, znanej z chęci torturowania kobiet poprzez zaostrzenie przepisów antyaborcyjnych. Jako przyczynę podano szerzenie nienawiści.

Ojej, Facebook skasował konto pani Godek. Za szerzenie nienawiści. Strasznie szkoda

komentuje działaczka społeczna Marta Lempart,”Ogólnopolski Strajk Kobiet”.

To zdaje się nie pierwszy raz! Brawo!

zauważa posłanka Monika Wielichowska.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował dzisiaj, że Kaja Godek wkrótce stanie przed sądem.

Kaja Godek od lat poniża lesbijki i gejów. Wreszcie stanie przed sądem. „Geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić” – za te słowa Kaja Godek stanie przed sądem. Pierwsza rozprawa 13 marca została odwołana z powodu epidemii. Jednak sąd wyznaczył nowy termin: 27 maja o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie.

Akt oskarżenia złożyło 7 pokrzywdzonych, Ośrodek występuje w sprawie jako strona społeczna, zapewnia także pomoc prawną oskarżycielom prywatnym. Nie są to pierwsze skandaliczne słowa, jakie ultrakatolicka działaczka wypowiedziała, by poniżyć tych, którzy nie kochają tak, jak ona by sobie życzyła. Od lat mówi publicznie o tym, że „homoseksualizm to nie jest orientacja, ale zboczenie”, „homoseksualiści nie powinni być wpuszczani do szkół”, itp. W trakcie procesu obnażymy jej manipulacje, powoływanie się na szarlatanów i religijny fanatyzm jako normy współżycia społecznego. Chcemy, by wreszcie przeprosiła za swoje słowa 

mówią działacze OMZRiK.

Źródło: Twitter/Facebook OMZRiK

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.4K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz