Dwulicowość ministra. Michał Woś, który był zarażony koronawirusem, zagłosował przeciw objęciu testami lekarzy i pielęgniarek.

Podziel się artykułem:
  • 1.4K
    Udostępnienia

Podłość ludzka nie zna granic! Poprawka odrzucona tylko dlatego, że zgłosiła ją opozycja. Nieważne, że mogła uratować ludzkie życie! W imię małostkowości, chory ambicji prezesa. Dla Prawa i Sprawiedliwości ludzie są nic nie warci. Polacy to poprostu niewolnicy, którzy, cytując premiera Morawieckiego, „mają zapierdalać za miskę ryżu”.

To jest Michał Woś. Pan Michał jest ministrem środowiska i posłem. Gdy zachorował na Covid-19, lekarze i pielęgniarki walczyli o jego zdrowie i życie. Wczoraj w ramach podziękowania Pan Michał zagłosował przeciwko projektowi ustawy o testach dla medyków. Nie bądź jak pan Michał!

napisano na Twitterze Porozumienia Chirurgów.

Pan Woś jak reszta PIS zagłosował za odrzuceniem poprawki w której Senat RP wyraził chęć, żeby wszystkim pracownikom ochrony zdrowia wykonywano testy na obecność koronowirusa, a także, by personel medyczny otrzymał dodatkowe wynagrodzenie za ciężką, często wielogodzinną pracę.

Aparat partyjny ponad wszystko, ponad wiedzę i sumienie

Lepiej nie będę komentował bo musiałbym pisać najbardziej obelżywe przekleństwa, jakie mi przychodzą do głowy. Powiem tylko, że przykład p. Wosia to PiS w pigułce. Dla nich wszystko (im się to po prostu należało) dla reszty – gówno!

To tylko niektóre wpisy, reakcję na zachowanie posłów PiS.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.4K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz