Zofia Klepacka znowu próbuje zapisać się do PIS, jej występ dedykujemy Kaczyńskiemu.

Podziel się artykułem:
  • 436
    Udostępnienia

Foto: Youtube

Zofia Klepacka zasłynęła walką o karty zgłoszeniowe do konkursu w zawodach. Nie znająca języka angielskiego, myślała że na kartach zgłoszeniowych promowana jest ideologia „gender”. A to jest poprostu pole wyboru mężczyzna/kobieta, a słowo gender oznacza płeć. Dziś znowu dała popis inteligencji.

Podczas zawodów poza Polską wypełniamy formularze zgłoszeniowe, w których musimy określić swoją płeć, i tam są trzy warianty – man, woman albo gender. Z tego co wiem, nikt nie zaznacza opcji gender, bo zawodnicy są kobietami albo mężczyznami 

mówiła w specjalnym wywiadzie dla „Gazety Polskiej”.

„Gender”, droga pani, to po angielsku „płeć”… – pisze jeden z internautów i publikuje wygląd formularza, o którym wspomniała Klepacka.

Po tym wywiadzie pani Zofia stała się symbolem walki z LGBT i ikoną faszystowskiego ruchu ONR.

Widocznie pani Zofia poczuła, że jej pięć minut się skończyło, ponieważ postanowiła przypomnieć dziś o sobie. I to w dosyć dziwaczny sposób.

Zmartwychwstał! Wstawajcie, Jezus Chrystus zmartwychwstał!

krzyczała Zofia Klepacka na nagraniu, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Zrobiła to wśród odgłosów petard. Zobaczycie sami:

W zasadzie nie wiadomo, co Klepacka chciała tym nagraniem przekazać, bo nie powiedziała więcej ani słowa. Sposób, w jaki uczciła Wielkanoc, nie ma nic wspólnego z tradycją.

Źródło: NaTemat

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 436
    Udostępnienia

Dodaj komentarz