Jak działa państwo policyjne pod rządami szaleńca mogliśmy się przekonać właśnie dziś podczas uroczystości smoleńskich.

Podziel się artykułem:
  • 8.7K
    Udostępnienia

Bez zachowania jakichkolwiek środków ostrożności, bez masek, bez jednorazowych rękawiczek, tak bawi się pisowska „elita”, która złamała wszelkie możliwe zalecenia i sanitarne obostrzenia.

Pisowska policja już usprawiedliwiła prezesa i innych członków PIS w żenującym wpisie na Twitterze.

Na wszelki wypadek, gdyby wpis zniknął mamy zachowany zarzut z ekranu.

Wielu Polaków musiało zrezygnować z tego, co dla nich ważne i istotne. Z wyjazdów do rodzin, z udziału w nabożeństwie Męki Pańskiej, z zapalenia znicza na cmentarzu swoim zmarłym przed Wielkanocą i wielu innych rzeczy. W poczuciu odpowiedzialności, trosk wyższych celów, jakim jest życie.

Prezes Kaczyński swoim zachowanie napluł wszystkim obywatelom w twarz.

Ostentacyjne pokazywanie, że Pan się wirusa nie boi i ignorowanie jego podstępności, nie dodaje ani powagi, ani siły, ani autorytetu. Stanie w tłumie przy składaniu wieńca, podawanie sobie rąk, podpieranie twarzy w ławach sejmowych i przekazywanie z rąk do rąk dokumentów, jakby żadnej pandemii nie było – to nic innego jak kuszenie losu i narażanie innych na prawdziwe, śmiertelne niebezpieczeństwo.

Politycy, którzy należą do PiS, każdego dnia wprowadzają zakazy, obostrzenia i zalecenia. Patrząc na Pana zachowanie dochodzę do wniosku, że albo wprowadzają nas w błąd, że COVID-19 jest taki niebezpieczny, albo nie mają u Pana na tyle wysokiego autorytetu, żeby zaczął Pan wreszcie ich słowa traktować poważnie.

napisał Marek Kacprzak dla WP Opinie

Prezes chyba nie zdaje sobie sprawy, że wirusa nie obchodzi ranga, płeć, kolor skóry czy przekonania religijne. To, że Kaczyński nie przejmuje się stanem swojego zdrowia to jedna sprawa, ale również naraża tą bandę ślepych owiec, które podążają za prezesem wszędzie i bez zastanowienia.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 8.7K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz