Do płasko-ziemców i antyszczepionkowców dołączył kolejny ruch. Głupota ludzka nie zna granic!

Podziel się artykułem:

Jak ważny jest dobry system edukacji i co się dzieje kiedy on zawodzi pokazują doskonale ludzie wierzący w teorię płaskiej ziemi, projekcji księżyca, nie istniena Australii i ruchy antyszczepionkowe. Do tego niechlubengo grona dołączyli ludzie wierzący, że za koronawirus odpowiedzialna jest sieć transmisji danych 5G.

W Wielkiej Brytanii ludzie, którzy swoją wiedzę o świecie czerpią z Facebooka i innych „naukowych” portali ruszyli do akcji przeciw wrogim nadajnikom 5G. W ruch ruszyły pochodnie i z nastawieniem godnym Don Kichota zaczęli palić maszty nadawcze. Kwestią czasu jest https://schule-weiler.de/letter-r/index.html , aż podobne akcje pojawią się w Polsce.

Stacje bazowe zaczęły płonąć w Birmingham, Manchesterze, Watford, Romford oraz Liverpoolu.

Środowiska protestujące są podsycane przez lokalnych internetowych celebrytów, a następnie rozprowadzane przez WhatsAppa. W Polsce środowiska protestujące aktualnie komunikują się na Discordzie. W ostatnim czasie opracowywane były tam m.in. plany internetowych zbiórek na materiały propagandowe.

Polskie środowiska protestujące nie dyskryminują żadnych nadajników. Dla nich każda antena to 5G. Ba, nawet każda latania uliczna LED to nadajnik 5G. Dlatego też w Polsce nikt nie będzie się zastanawiać, zagrożona może być każda stacja bazowa.

Ale czy faktycznie może dojść do podpaleń? Niestety tak. W październiku 2019 w, jakże by inaczej – Krakowie, miejscowy aktywista w sprawach wszelakich, ze szlifierką ruszył na stacja bazową sieci T-Mobile. Co ważne, była to stacja sieci LTE, a całe wydarzenie było na żywo transmitowane na YouTubie. Oczywiście przy pomocy Internetu mobilnego.

Operatorzy powinni teraz bacznie obserwować facebookowe grupy protestujących oraz deklaracje liderów całego ruchu w Polsce. Kwestią czasu jest, aż w Polsce dojdzie do takich samych, nazywajmy to wprost, przestępstw jak w Wielkiej Brytanii.

A na koniec, coś na poprawę humoru

Źródło: whatnext.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz