Przedsiębiorstwo Eko-Okna S.A. znalazło sposób na walkę z koronawirusem: jest nim różaniec wykonany z… nadmuchanych helem balonów.

Podziel się artykułem:

Foto: screenshot YT

W czwartek, 2 kwietnia, załoga Eko-Okna w Kornicach k. Raciborza uczestniczyła w dość oryginalnym widowisku. Pracownicy przygotowali i wypuścili w powietrze różaniec skonstruowany z wypełnionych helem balonów; spotkaniu towarzyszyła wspólna modlitwa w intencji powstrzymania epidemii COVID-19.

Tym akcentem chcemy podziękować właścicielowi i zjednoczyć się z nim w jego wizji i hierarchii wartości. Uważamy, że bycie razem w czasach, w których przyszło nam żyć, wymaga takich inicjatyw. Widok stojących samochodów, opustoszałych hal i biur… aż łza kręci się w oku. Nigdy nie czuliśmy się tak zjednoczeni i nigdy nie czuliśmy bardziej, jak ważna jest fabryka dla całego regionu

jeden z uczestników tej nietypowej uroczystości podzielili się wrażeniami z redaktorami portalu Nasz Racibórz

Ciekawe czy nowa broń w walce ze śmiercionośnym koronawirusem się przyjmie? Swoją drogą chyba lepiej byłoby zakupić maseczki i środki dezynfekujące i przekazać je potrzebującym.

Źródło: Nasz Racibórz/Youtube

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

One thought on “Przedsiębiorstwo Eko-Okna S.A. znalazło sposób na walkę z koronawirusem: jest nim różaniec wykonany z… nadmuchanych helem balonów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: