Polska Policja ponad prawem! Organizuje uroczystość na ponad 100 osób! Bez masek i bez rękawiczek.

Podziel się artykułem:
  • 4.5K
    Udostępnienia

1 kwietnia, czyli w dniu wejścia w życie kolejnych restrykcji dotyczących przemieszczania się i organizacji pracy, w KWP we Wrocławiu zorganizowano uroczystość. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, na jednej sali mogło być wtedy nawet stu policjantów. Bez masek i bez rękawiczek.

W Prima Aprilis w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu  w trakcie odprawy pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski wręczył rozkaz personalny mł. insp. Krzysztofowi Noculakowi. Zostały mu powierzone obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu – nadzorującego pion służby prewencyjnej.

Ponadto obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, nadzorującego pion służby kryminalnej powierzone zostały mł. insp. Mariuszowi Bużdyganowi.

Tam było nawet do 100 funkcjonariuszy. Mało tego, grała orkiestra. Wszystko to w auli w KWP. Oczywiście bez masek, rękawiczek i zachowania zalecanej w rozporządzeniu odległości

poinformował jeden z policjantów biorących udział w zdarzeniu, który z oczywistych względów chce zachować anonimowość.

Co ciekawe, również w Środę 1 kwietnia Mariusz Kamiński zapowiadał bezwzględne karanie za takie zachowania.

Będzie szybka ścieżka karania osób wyłamujących się z obywatelskiej solidarności, które narażają nie tylko siebie, ale również innych. Będą one ponosiły konsekwencje swoich nieodpowiedzialnych działań 

mówił minister spraw wewnętrznych i administracji.

Jak ustalili dziennikarze Wirtualnej Polski, z informacji prasowej o środowej imprezie zniknęła lista jej niektórych uczestników.

Ewidentnie więc policja chce ukryć fakt, jak liczne było to zgromadzenie.

Źródło: money.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 4.5K
    Udostępnienia

2 thoughts on “Polska Policja ponad prawem! Organizuje uroczystość na ponad 100 osób! Bez masek i bez rękawiczek.

  1. Nas kur.. karają, a sami sobie zloty urządzają gdzie jest sprawiedliwość jak wszyscy to wszyscy bez wyjątku apeluję o mandaty dla wszystkich po 5 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: