Liderka organizacji STOP NOP twierdzi, że duża liczba ofiar koronawirusa we włoskim Bergamo może być powiązana z odbywającą się tam wcześniej akcją… szczepienia na grypę!

Podziel się artykułem:

Screenshot z Faceboka

Jak opisuje wtk.pl, Justyna Socha, a więc liderka stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP podzieliła się w mediach społecznościowych swoim zdaniem na temat ewentualnej szczepionki na koronawirusa.

Socha zauważyła także, że „byle shitem zaszczepić się nie da”. To jednak nie koniec. Liderka STOP NOP twierdzi, że duża liczba ofiar koronawirusa we włoskim Bergamo może być powiązana z odbywającą się tam wcześniej akcją… szczepienia na grypę.

Nie wytrzymał lekarz ze szpitala zakaźnego w Poznaniu. Doktor Jacek Górny jest szefem SOR przy Szwajcarskiej. Odpisał autorce.

Rozumiem, że pani jako nieszczepiona przeciwko grypie, czuje się bezpieczna, nie boi się zachorować na koronawirusa. Widzę panią jutro u siebie na oddziale ratunkowym. Po co? To oczywiste, skoro pani koronawirus nie grozi, to będzie pani pomagać naszym pacjentom. Jeżeli pani jutro nie będzie, oznacza to, że nie wierzy pani w słowa które tutaj wypisuje

Pani Justyna jednak postanowiła nie podejmować rzuconej rękawicy. Tłumacząc się nieodpowiednimi warunkami w szpitalach.

Screenshot z Faceboka

Jest to tłumaczenie wręcz dziecinne i poprostu głupie.

Bardzo się dziwimy, że taka strona jak pani Justyny wciąż jest dostępna na Facebooku. Podobno firma Marka Zuckerberga miała walczyć z fake newsami wliczając w to ruchy antyszczepionkowe i płasko ziemskie.

Źródło: epoznan.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz