Norbert Dąbek, znany restaurator, hotelarz i dyrektor konkursów Miss i Mister Polski uderza w rząd PiS i Jarosława Kaczyńskiego.

Podziel się artykułem:

Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta

W swoim wpisie wypunktował działania polityków w kontekście epidemii koronawirusa. „Moja firma leży na łopatkach, kraj jest w stanie klęski, a prezydent zakłada sobie konto na Tik Toku” – stwierdził.

Do Pana Jarosława Kaczyńskiego,

Panie pośle,
jestem przedsiębiorcą. Prowadzę hotel i kilka restauracji.
Buduję kolejny hotel. Wiosną miałem otworzyć moją nową restaurację w Szczecinie, ale już wiem, że nie otworzę. Straty które właśnie ponoszę są niewyobrażalne.

rozpoczął swój wpis na portalu społecznościowym Facebook biznesmen, który na własnej skórze już odczuwa skutki kryzysu, wywołanego przez pandemię koronawirusa.

W dalszej części Dąbek odniósł się bezpośrednio do działań rządu PiS jakie miałby niby pomóc przedsiębiorcom.

Zaproponowaliście firmom kredyty 5 tys zł. Czy Państwo jesteście poważni? Panie Jarosławie, czy Pan kiedykolwiek prowadził działalność gospodarczą? Bo mam wrażenie, że nie…Proszę Pana, wie Pan co można sobie kupić za 5 tys? Rasowego kota. Na pewno nie uratować firmę, w której pracują ludzie

Następnie, autor wyjaśnia, że to nie koronawirus jest odpowiedzialny za upadające firmy, tylko rząd.

To Pan razem ze swoim rządem niszczycie wszystko na co ciężko pracowałem i na co pracowali inni przedsiębiorcy

Dostało się również panu prezydentowi Dudzie:

Prezydent Duda nie mówi prawdy, twierdząc w telewizji, że ilość zakażeń i zgonów się zmniejsza. Jak można? Jak można?!!!

Moja firma leży na łopatkach, kraj jest w stanie klęski, a prezydent zakłada sobie konto na Tik Toku, żeby poprawić wizerunek wśród młodych wyborców?
Jak można????!!!!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz