Pilne! Najnowsze zalecenie Ministerstwa Zdrowia i Premiera w sprawie biegania na świeżym powietrzu!

Podziel się artykułem:

Dozwolone jest bieganie maksymalnie dwóch osób w odstępie 280cm.
Jeżeli są to członkowie rodziny wówczas odległość między nimi może wynosić 160cm.
Jeżeli śpią w jednym łóżku – 120cm.

Biegać można w godzinach:
07:00 – 09:00
16:00 – 18:30
23:00 – 02:15

Zabronione jest bieganie następujących par:

⛔ Zięć z teściową
⛔ Synowa z teściową
⛔ Małżeństwo w separacji
⛔ Rodzeństwo pokłócone o spadek

Zakaz obejmuje również bieganie ze sobą dwóch szwagrów – grozi to zbyt długim pobytem po treningu pod sklepem monopolowym.

🏃‍♂👉 Bezwzględny zakaz biegania obejmuje osoby o imieniu: Marcin, Paweł, Andrzej, Krzysztof oraz Anna, Martyna, Katarzyna i Wiktoria.

🏃‍♂👉 Zakaz biegania obejmuje także osoby spod znaku koziorożca, raka, wodnika oraz panny.

🏃‍♂👉 Nie należy biegać w celu poprawy wydolności fizycznej. Osoby, u których stwierdzi się zwiększoną formę, zostaną rozstrzelane przed Ministerstwem Zdrowia.

🏃‍♂👉 Można biegać w lesie pod warunkiem, że minimum 60% drzewostanu tego lasu stanowi sosna.
W przypadku lasów z przewagą grabów oraz jesionów maksymalny dystans jaki można pokonać to 11,7km w tempie nie szybszym niż 6:10/km.
W lasach bukowych dozwolone jest bieganie tylko małżeństw oraz bliźniaków jednojajowych.

🏃‍♂👉 Osoby poniżej 18 roku życia mogą biegać w pojedynkę pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodziców, upoważnienia naczelnika Urzędu Skarbowego oraz adnotacji komornika.

🏃‍♂👉 Dopuszcza się bieg na mszę świętą pod warunkiem, że kościół nie jest w stylu gotyckim, ani nie jest pod wezwaniem świętego Antoniego.

🏃‍♂👉 Biegacze powinni mijać się w odległości większej niż 5 metrów. Zasada jest taka, że z drogi ustępuje młodszy. Musi to uczynić nawet jeśli na poboczu są pokrzywy, akacje czy barszcz Sosnowskiego.
Jeżeli po obu stronach drogi znajduje się przepaść, wówczas obaj biegacze skaczą w dół, serdecznie się wcześniej pozdrawiając, unosząc prawą dłoń.

🏃‍♂👉 Podczas biegania nie należy nadeptywać na łączenia płyt chodnikowych, nie wolno smarkać – połykamy gile solidnie się zaciągając. Można kaszlnąć co 2km pod warunkiem, że nie pada akurat deszcz ani deszcz ze śniegiem.

🏃‍♂👉 Dopuszcza się wrzucenie jednego posta tygodniowo ze swoim treningiem, pod warunkiem dodania linku do TikToka prezydenta.

Źródło: Biegologia.pl

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz