Kompromitacja prezydenta. On to naprawdę powiedział w TVP.

Podziel się artykułem:
  • 146
    Udostępnienia

Fot. Screen / „Wiadomości” TVP

Epidemia koronawirusa przyspiesza także w Polsce. Wiadomo już, że sobota jest rekordowym dniem, jeśli chodzi o potwierdzoną liczbę zachorowań – 249 przypadków. Praktycznie z dnia na dzień dynamika wzrasta. Jednak zdaniem prezydenta Andrzeja Dudy poziom zachorowań… zwalnia.

Mam nadzieję, że to wolne tempo wzrostu liczby zachorowań się utrzyma i że będzie spadało i że tych zachorowań będzie coraz mniej, bo procentowo to się zmniejsza. To jest ważny element. Procent chorujących jest właściwie, prawie że z dnia na dzień coraz mniej.

To bardzo dobrze, bo mówiło się, że szeroko rozwijająca się epidemia to wzrost o 40 proc. dzień do dnia. Polska jest od tego daleko, daleko, daleko

powiedział Andrzej Duda na antenie TVP.

Ta epidemia będzie u nas mniejsza niż w innych krajach Europy, jak popatrzymy chociażby na Włochy, Hiszpanię czy Niemcy.

kontynuował prezydent.

Tymczasem wiadomo, że w sobotę odnotowano rekordowy dzień, jeśli chodzi o przyrost oficjalnie potwierdzonych nowych przypadków chorych na koronawirusa. Łącznie 28 marca było ich 245. Wieczorem Ministerstwo Zdrowia podało komunikat o 157 nowych przypadkach, w tym aż 103 z województwa mazowieckiego

Źródło: NaTemat

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 146
    Udostępnienia

Dodaj komentarz