Po tej wypowiedzi Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak powinna stracić pracę. Jej zachowanie już dawno powinno być powodem do dymisji!

Podziel się artykułem:

Do pogarszającej się sytuacji w Polsce odniosła się małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, blisko związana ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości. Nowak liczy na pomoc ze strony św. Andrzeja Boboli który żył na przełomie XVI i XVII wieku.

Tak, jak 100 lat temu zarazę bolszewicką pokonaliśmy, bo Polacy zawierzyli Bogu, tak dziś przez wstawiennictwo Patrona naszych czasów św. Andrzeja Boboli, prośmy o uwolnienie Polski od wirusów zła

napisała Nowak na Twitterze. 

Skoro tak, pani kurator powinna zapoznać się z kilkoma faktami:

Korona wirus nie uciekł że strachu we Włoszech przed papieżem i przed katolickimi świętymi i przed Jezusowym kościołem katolickim.

Na nic zdały się we Włoszech procesje z różańcem w dłoniach i modlitwą na ustach. Na nic zdały się we Włoszech tysiące niby świętych relikwii po Jezusie, po matce Bożej i innych katolickich świętych. Na nic zdał się niby święty całun turyński, wymachiwanie krzyżem, woda święcona i jęczenie o litość i zmiłowanie do Jezusa. Nic nie pomogło katolikom we Włoszech i nie pomoże, ponieważ te wszystkie relikwie i modlitwy to czyste wariactwo, czyste oszustwo i brednie dla naiwnych i ogłupionych ludzi. Na nic się zdała niby świętość papieża, ponieważ sam uciekł z Watykanu. Co pozostało? Pozostała goła katolicka dupa i mnóstwo katolickich trupów, których nie ma kto chować.

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz