Gdzie jest rząd?! Dramat na autostradzie A4! Ludzie nie mają siły! Niektórzy w korku stoją już ponad dwadzieścia godzin! Nie mają wody i jedzenia.

Podziel się artykułem:
 • 13.3K
  Udostępnienia

Niemieckie władze proszą o zrobienie korytarza życia, który pozwoli im na dostarczenie niezbędnych rzeczy. Ale zwykli mieszkańcy pogranicza też pomagają. Prawdziwy bohater nie ma peleryny! A co robi Polski rząd? Kupuje limuzyny!

Na Facebooku powstała nawet grupa Autostrada A4 / Görlitz-Jędrzychowice/ Zaopatrzenie. Każdy, kto chce pomóc, może to zrobić. Potrzebne jest przede wszystkim woda, jedzenie- również dla dzieci, ale i paliwo, którego często brakuje, kiedy w korku stoi się tyle godzin.

Zachęcajmy do pomocy. Każdy litr wody może być potrzebny!

Z naszych informacji wynika, że niemiecka policja już wyruszyła, aby dostarczyć osobom stojącym w korku potrzebne rzeczy. Zróbcie korytarz życia– to bardzo ważne!

Źródło: Facebook/Wrocław nasze miasto fotos: Facebook

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
 • 13.3K
  Udostępnienia

10 thoughts on “Gdzie jest rząd?! Dramat na autostradzie A4! Ludzie nie mają siły! Niektórzy w korku stoją już ponad dwadzieścia godzin! Nie mają wody i jedzenia.

 1. Opamietajcie sie. To jest wirus ludzie umieraja a wy placzecie i nazekacie ze po 20 godzin musicie stac. Sytuacja jest nie od dzis trwa juz od tygodnia. Sama pracuje i w tygodniu mieszkam w Niemczech ale na weekendy jade do rodziny do Polski. Sytuacja jest jaka jest. Życie ludzkie jest najwazniejsze a nie ze 20 godzin stoi sie w korku. Za tydzien bede jechala do Polski i mam to za przeproszeniem gleboko w dupie ile bede musiala odstac na granicy. Bo jak wspominalam czas epidemii to nie zabawa tylko walka o zycie ludzkie.

  1. Babo ale ty jesteś głupia ,rząd tak zrobił,że ci wszyscy ludzie i w tych korkach będą się zarażać ,ja stałam 4 godziny w korkach i miałam dość ,życzę ci abyś tam spędziła ,20 godz bez wody ,jedzenia ,i toalety

 2. JAK W ŻYCIU NIE KLĘKAM , TAK NA KOLANACH WSZYSTKIM BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ! LUDZIE SĄ CUDOWNI , KOCHANI , ale głównie bez polityków i bogów !

 3. Ludzie dziwie się tym co nie mają wyobrazni wręcz głupoty pisząc,że rząd jest bezradny!Samochody były wybrane w przetargu w 2019r.Gdzie był wtedy wirus? Gdzie wy byliście?Teraz rząd walczy oto,żebyśmy nie mieli tego co włoski naród,ja na pewno nie chciałbym deklaracji “demokratycznej”rządu “róbta co chceta”!!! Wyjechaliśmy z Polski w różnych “celach” a wracamy można wnioskować w “jednym” do swojej rodziny do Ojczyzny! Więcej wyobrazni i jeszcze więcej Wyrozumiałości i to wzajemnej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: