PIS chroni księży pedofilów. Teraz okazało się, że pedofil był członkiem PIS

Podziel się artykułem:
  • 201
    Udostępnienia

Zbigniew Stonoga rozpętała prawdziwą burzę. Zamieścił w Internecie materiały, w których wyszkowska młodzież zarzuca radnemu wysyłanie obscenicznych wiadomości, a nawet składanie propozycji seksualnych.

Foto: nowywyszkowiak.pl

Po tym, jak dostaliśmy od niego wielokrotne zaproszenie na… bez szczegółów. Zapraszał nas w zasadzie na seks, co było przykryte po prostu zwykłym spotkaniem. Ale pod koniec spotkania dowiedzieliśmy się, co planuje, to już wszystko było pewne. Spotkanie było oczywiście zakrapiane alkoholem, który zaoferował nam pan Krzysztof.

Mówił jeden z chłopców. Na pytanie pana Stonogi czy dochodziło do naruszeń nietykalności cielesnej, padła taka odpowiedź:

Tak. Na przykład jednego kolegę złapał za udo, drugiemu wysłał oczko. Takie małe intrygi. W finale zapytał mnie wprost, czy chciałbym uprawiać z nim seks. Oczywiście wszystko miało być potajemnie, nikomu miałem nic nie mówić.

(…) Piliśmy alkohol, śmiesznie było dosyć. Nie zdarzyło nam się, żeby taka osoba proponowała nam coś takiego. Ale finalnie, pod koniec całej imprezy zaproponował mi seks.

Sam Krzysztof S. odmawia komentarza. W rozmowie z Nowym Wyszkowiakiem powiedział jedynie: 

Nie poczuwam się do winy. Prowokacja była umówiona od dawien dawna. Włamanie na komputer…

Oświadczenie wydała również Gmina Wyszków. Czytamy w nim, że na podstawie informacji powziętych z portalu społecznościowego:

Burmistrz Wyszkowa w dn. 5.03.2020 r. skierował zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.

Jednocześnie radni KW Wspólnoty Samorządowej Wyszków oraz KW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej złożyli wniosek formalny o zmianę porządku obrad sesji Rady Miejskiej w Wyszkowie zwołanej w trybie art. 20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym na dzień 9.03.2020 r. i umieszczenie w nim punktów dotyczących odwołania radnego z funkcji Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Wyszkowie.

Dla mieszkańców, którzy w związku z zaistniałą sytuacją mogli zostać poszkodowani, zapewniona będzie pomoc i wsparcie psychologiczne. W szkołach Gminy Wyszków i Powiatu Wyszkowskiego będą prowadzone zajęcia edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w sieci.

Prawo i Sprawiedliwość wydało oświadczenie:

Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie oświadcza, że na nasz wniosek, Zarząd Okręgowy PiS Nr 18 Okręg Siedlce w dniu 5 marca 2020 r. podjął decyzję o wykluczeniu Krzysztofa Sobieskiego ze struktur PiS Gminy Wyszków. Powodem wykluczenia Krzysztofa Sobieskiego z członkostwa w PiS są informacje dotyczące kwestii obyczajowych. 

Ponadto Krzysztof Sobieski złożył z dniem 5 marca 2020r. oświadczenie o zrzeczeniu się z mandatu radnego Rady Miejskiej w Wyszkowie

Źródło: nowywyszkowiak.pl

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 201
    Udostępnienia

Dodaj komentarz