Gazeta Wyborcza włożyła kij w mrowisko. Świadek koronny szefa MSW pogrąża żonę Prokuratora Generalnego

Podziel się artykułem:

Foto: Wikipedia

Świadek koronny Piotra K. ps. „Broda” został uznany za wiarygodnego przez wiceprezesa PiS i ministra koordynatora Mariusza Kamińskiego. Gazeta Wyborcza dotarła do jego zeznań w sprawie żony ministra sprawiedliwości i prokuratura generalnego Zbigniewa Ziobro pani Patrycji Koteckiej.

Patrycja Kotecka jest obecnie dyrektorem państwowej spółki Link4. „Broda” zeznania, że małżonka pana Ziobro miała powiązania że światem przestępczym, a co więcej brała czynny udział w życiu tego półświatka.

Fragment zeznania :

Tego typu sytuacje wykorzystaliśmy z J. aż do czerwca 2006 roku. Kotecka na przestrzeni tych lat wykonywała dla nas wiele działań, a w szczególności z uwagi na jej charakterystyczną urodę podrzucaliśmy ja różnym osobą, także z kręgu polityki, biznesu, ale także funkcjonariuszom policji.

Gdyby te zeznania okazały się prawdą, to mamy do czynienia z głębokim kryzysem na samym szczycie instytucji, która ma zwalczać przestępców.

Patrycja Kotecka i Zbigniew Ziobro wydali oświadczenie na prawicowym portalu braci Karnowskich zaprzeczając doniesieniom Gazety Wyborczej i zarzucając świadkowi koronnemu kłamstwo.

Czy jesteśmy świadkami wojny na lini Ziobro – Kamiński?

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz