Super akcja internautów! Kaczyński nie może przez to spać!

Podziel się artykułem:
  • 1.3K
    Udostępnienia

Pierwsze siedem billboardów sfinansowane!!! Brawo Wy!!

Mamy już zamówione Suwałki, Augustów, Sejny i trzy w Rzeszowie (w tym jeden wielki podwójny)!! Zbieramy dalej na kolejne, aż pokryjemy całą Polskę przyjaznym pozdrowieniem posłanki Lichockiej!

Akcje należy wspierać pod tym linkiem

Następne cele, zgodnie z prośbami wpłacających: Przemyśl, Dolny Śląsk i Białystok!

Odpowiadając na pytania: jest możliwość ufundowania billboardu w swoim mieście! Każdy, kto wpłaci min 900zł może napisać w komentarzu do wpłaty, w jakim mieście chce billboard, a my go tam postawimy! (o ile tylko znajdzie się jakaś przychylna agencja)

Zdjęcia wiszących billboardów będą publikowane na bieżąco na Twitterze @mycielski, Facebooku m.mycielski oraz na stronie zrzutki! Pierwsze powinny zawisnąć już we wtorek!

Nowa wersja billboardu po uwzględnieniu uwag wpłacających:

Druga wersja projektu, ze zdjęciem, które wyszukał obywatel zatroskany o to, z kim zadaje się nasz aktualny prezydent… Dawajcie znać w komentarzu do wpłaty, którą wersję wolicie!

(Wizualizacja poniżej jest podglądowa, prawdziwe billboardy będą różnej wielkości, zależnie od dostępności nośników – ale od 12m3 w górę 🙂 i celujemy w centrum miast, zwłaszcza okolice szpitali onkologicznych)

WSPIERAMY! WSPIERAMY! WSPIERAMY!

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.3K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz