Szefowa kampanii Andrzeja Dudy ugryzła w rękę jednego z mieszańców Milanówka.

Podziel się artykułem:

Jednak, jak informuje „Gazeta Wyborcza” szefowa kampanii Andrzeja Dudy, dwa lata temu sama prowadziła ostrą polityczną walkę, „roznosząc plakaty ośmieszające jednego z kandydatów” biorącego udział w wyborach samorządowych w Milanówku (woj. mazowieckie).

Gazeta przytacza relację pana Krzysztofa, który w noc poprzedzającą finał wyborów samorządowych w listopadzie 2018, miał zauważyć jak Jolanta Turczynowicz-Kieryłło roznosi ulotki uderzające w kandydata na burmistrza Piotra Remiszewskiego, łamiąc tym samym ciszę wyborczą. Obecna szefowa kampanii Dudy miała robić to podczas spaceru z synem i dwoma psami.

Z relacji mężczyzny wynika, że próbował on interweniować w sprawie, lecz gdy Turczynowicz-Kieryłło zobaczyła zbliżający się patrol policji, rzuciła się na pana Krzysztofa, gryząc go w rękę „z siłą na granicy omdlenia”.

Jako dowód zajścia, mężczyzna opublikował zdjęcie pogryzionej do krwi ręki i leżące pod płotem porzucone ulotki.

Pani Mecenas w odpowiedzi zaatakowała Gazetę Wyborczą:

Gazeta Wyborcza sięgnęła dzisiaj bruku. Stanęła po stronie damskiego boksera przeciwko matce broniącej dziecko. Ukryła opinie lekarskie, że sprawca mnie dusił. Zataiła, że zaatakował nas zawodowy hejter, opisywany w mediach ogólnopolskich.

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz