Duda w Łowiczu zaatakowany przez zapłakanego fana.

Podziel się artykułem:
  • 416
    Udostępnienia

Wszystko to wygląda jak ustawka dla PR. Otóż widzimy jak jakiś pan, zapłakany przedziera się przez tłum. Przez nikogo nie niepokojony rzuca się na szyję Andrzeja Dudy i wygłasza mantrę:

Panie prezydencie, chciałem tylko panu podziękować za 500 plus. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała, jest na trzecim roku studiów medycyny we Wrocławiu. Dziękuję za pomoc. Żaden rząd się nie obchodził moimi dziećmi. Dziękuję

Panie prezydencie, chciałem tylko panu podziękować za 500 plus. Jak widać ten pan wyraźnie wie, że prezydent nie jest prezydentem wszystkich Polaków, tylko prezydentem jednej partii.

Jestem ojcem piątki dzieci. Dlatego edukacja seksualna jest potrzebna! Dużo ludzi chciałoby mieć wiele dzieci, ale trzeba się zastanowić czy stać nas na to. Nie tylko finansowo, ale fizycznie i psychicznie.

Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała, jest na trzecim roku studiów medycyny we Wrocławiu. Dziękuję za pomoc. Żaden rząd się nie obchodził moimi dziećmi. Dziękuję . Sęk w tym, że właśnie rząd PIS nie dba o dobro naszych dzieci. 500plus nie bierze się z powietrza. Ten program jest utrzymywany z podatków, ale przede wszystkim z kredytów, które kiedyś nasze dzieci będą musiały oddać. Może się okazać, że te studia nie wystarcza na pokrycie kosztów długu.

W tej chwili zadłużenie Polski to ponad bilion złotych. A na ile zasłużył nas jeszcze rząd PIS?

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 416
    Udostępnienia

One thought on “Duda w Łowiczu zaatakowany przez zapłakanego fana.

  1. W takim momencie wszyscy ochroniarze pana prezydenta powinni wylecieć z roboty na zbity pysk, ale nie wylecą i domyślcie się dlaczego………

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: