„365 dni” najgorszym filmem na świecie według IMDb, na przedostatniej pozycji jest „Zenek”

Podziel się artykułem:

„Zenek”, film biograficzny pokazujący rozwój kariery Zenka Martyniuka, gwiazdy disco polo oraz poplecznika „dobrej zmiany”, nie cieszy się zbyt pochlebnymi opiniami widzów. Średnia ocen w serwisie IMDb wynosi tylko 1,5 punktu w 10-stopniowej skali, przez co obraz jest drugim najgorszym filmem pokazany w 2020 roku.

foto: materiał prasowy TVP

„Zenek” jeszcze przed premierą dzielił potencjalnych widzów. Część z nich uważała, że kręcenie filmu o gwieździe disco polo jest pomysłem, delikatnie mówiąc, uwłaczającym godności kina. Fani gwiazdora byli zaś zachwyceni, że twórca „Przez twe oczy zielone” dzięki TVP doczekał się hołdu, który mu się po prosty należał.

Film jeszcze przed premierą typowany był jako hit finansowy: nieprzypadkowo jego premiera odbyła się 14 lutego 2020 roku.


„Zenek” może pochwalić się średnią ocen wynoszącą 1,5 punktu na 10 możliwych. Polski film oceniono w chwili pisania tego tekstu 130 razy.

Polski obraz w walce o miano najgorszego na świecie przegrywa tylko z tureckim dziełem „Laz Kit”, komedii opowiadającej o przygodach zaginionego brata Lucky Luke’a. Film może pochwalić się średnią ocen wynoszącą 1,3 punktu.

Źródło: Antyradio

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz