Rechot oprawcy! Były radny PiS, za 11 lat bicia i znęcania ma dostać 30 godz. prac społecznych miesięcznie.

Podziel się artykułem:
  • 2.5K
    Udostępnienia

30 dni prac społecznych miesięcznie przez dwa lata za znęcanie się, bicie, zmuszanie do seksu żony.

foto: Gazeta Plus

Sędzia w służbie PIS

Pani Prokurator na pytanie skąd taki własnie wymiar kary odsyła do rzecznika prokuratury. Rzecznik nie odpowiada.

Dla mnie zaskoczeniem jest to że, w innych sprawach których, natężenie agresji, natężenie tego znęcania się nad osobą bliską jest dużo mniejsze, prokuratura wnosi dużo wyższe kary. Tymczasem w sytuacji w której to natężenie zresztą, słyszeliśmy dzisiaj na sali sądowej wszyscy, jest tak ogromne przez tyle lat i takich różnych aspektach czyli, tą ekonomicznym psychicznym i fizycznym seksualnym, wnosi o karę robót publicznych które, jak wiemy być jeszcze zamienione na świadczenie pieniężne dla mnie absolutnie niepokojący sygnał – powiedział pełnomocnik dla Tvn24.

Zeznania

– Po tym, jak byłam pobita, musiałam go przepraszać. Najgorsze było to, że po tym on się uspokajał i potem musiałam przyjść i z nim współżyć. Po takich sześciu godzinach ja musiałam to zrobić – powiedziała kobieta.

– Ja bardzo przepraszam, przepraszam po raz wtóry moją małżonkę za to. Przepraszam cię, Karolino, moje dzieci, które być może muszą tego słuchać. Przepraszam całą opinię publiczną. Nie ma słów wytłumaczenia. Nawet to, że byliśmy na balu karnawałowym i byłem pod wpływem alkoholu, nie tłumaczy mnie z tego – przyznał w rozmowie z reporterką magazynu “Polska i Świat” TVN24.

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.5K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz