KOLEJNE KŁAMSTWA ZA 2 MILIARDY ZŁ – TYM RAZEM TVP SZKALUJE BORYSA SZYCA

Podziel się artykułem:
  • 2K
    Udostępnienia

Borys Szyc wygrał walkę z alkoholizmem. Jest trzeźwy od 6 lat.
Mimo to „Wiadomości” TVP pokazały go pijącego alkohol w materiale wyśmiewającym Kingę Rusin. Tak, tym samym, w którym lektor – mężczyzna czytał tekst udając kobiecy głos.

Aktor odniósł się do tego w tym emocjonalnym wpisie na Facebooku:

Trzeźwienie to ciężka praca ale najpiękniejszy prezent jaki możesz dać sobie i swoim bliskim. Moja praca trwa już szósty rok. 10.08.2020 roku minie równo 6 lat, odkąd nie piję. Mój synek będzie miał prawie 4 miesiące i nigdy nie zobaczy taty pijanego. Moja córka będzie miała 15,5 roku i nigdy nie zobaczy taty pijanego. Będę z moją żoną świętował 6 lat mojej trzeźwości a pół roku później obejdziemy naszą pierwszą rocznicę ślubu. Nigdy nie zobaczy mnie już pijanego.
Drogi Panie Sawicki z TVP! Drogie „wiadomości”…! Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Chory nie widzi, że jest chory. Ale po to ma innych wokół, żeby mu to uświadomili. Jesteście Państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć. Trzeba tylko mieć odwagę dokonać zmiany. Moja choroba to dziś moja wielka siła.
Czekam, aż walniecie w swoje DNO.
Tam zaczyna się nowe.
PS.
Koleżanki i koledzy grający w TVP! Chyba już nie da rady dalej udawać, że gracie i reżyserujecie nie w tym samym miejscu, w którym lecą „Wiadomości”… Jeśli podejmujecie taką decyzję, rozumiem. Ale niech dzieje się to świadomie. Nie udawajcie, że nie widzicie tych kłamstw i manipulacji. Dajecie swoją twarz tym ludziom.

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz