W końcu jest odpowiedź PIS na WOŚP! Nie będzie Owsiak pluł nam w twarz!

Podziel się artykułem:
  • 42
    Udostępnienia

Po wielu latach oczekiwań i bezskutecznej walki z szarlatanem Jurkiem Owsiakiem, rusza wspierana przez rzad Prawa i Sprawiedliwości akcja, odpowiedź na szatański WOŚP!

Fot. 123rf.com

PIS rusza z Wielką Orkiestrą Kurskiego Oligarchy! Już od przyszłego tygodnia, WOKO, rozpocznie rozsyłanie ponad dwóch miliardów naklejek z symbolem tarcia oka Joanny Lichockiej.

WOKO to poważna konkurencja dla WOŚP. Przypomnijmy, że fundacja kierowana przez Jerzego Owsiaka przez 27 lat wydała na sprzęt medyczny zaledwie 1,12 mld zł, zamiast podarować je na rzecz pasków w Wiadomościach TVP. WOKO chce naprawić te zaniedbania.

“Nie może być tak, że ktoś sobie płacze i nie ma jak wytrzeć oka ponieważ nie zna tej techniki! To strasznie zaniedbanie ze strony rządu Donalda Tuska! A my ten błąd naprawiamy”

Prezes Jarosław Kaczyński będzie mógł się pochwalić, że już w pierwszym roku działalności, WOKO pobiło WOŚP! Zebrali więcej niż Owsiak w 27 lat. Ale na tym nie koniec, prezes spodziewa się, że w przyszłym roku rekord zostanie pobity! 

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 42
    Udostępnienia

Dodaj komentarz