Prezydent Andrzej Duda dostanie wsparcie specjalnej troski.

Podziel się artykułem:
  • 599
    Udostępnienia

Jak wiadomo kosciołowi katolickiemy zalezy tylko i wylacznie na pieniądzach i władzy nad “owieczkami”. Nie ma ani jednego ani drugiego bez odpowiedniego rządu. Dlatego za wszelką cenę księża starają się utrzymać PIS przy władzy.

Teraz do tego zadania przystąpił również największy businessman w kościele Tadeusz Rydzyk. Przez chwilę myśleliśmy, że poprze on innego kandydata, Mirosława Piotrowskiego.

foto: Internet

Teraz wygląda na to, że jednak poprze Andrzeja Dudę. Rydzyk wzywa na łamach „Naszego Dziennika” o uczestnictwo w krucjacie modlitewnej. Zarówno bowiem on, jak i inni goście katolickiego pisma ostrzegają przed neomarksizmem i ideologią gender.

„Sytuacja jest bardzo poważna. W świecie, Europie, panoszą się ideologie prowadzące do samozagłady człowieka. Pragniemy, aby Pan Bóg był obecny w życiu Narodu Polskiego, aby nie zostały zniszczone fundamenty chrześcijańskiej tożsamości naszej Ojczyzny, stąd prośba o modlitwę i post” – pisze Tadeusz Rydzyk na łamach „Naszego Dziennika”. .”Zauważamy, że w Polsce jest coraz więcej propagandy neomarksizmu, który w swoich współczesnych ideologiach występuje przeciwko Panu Bogu, przeciwko prawu naturalnemu, przeciwko normalności. Pan Jezus powiedział, że szatana i jego działania można zwalczyć modlitwą i postem” – ostrzega .

„Widzimy wśród kandydatów osoby, które występują przeciwko Kościołowi, przeciwko cywilizacji łacińskiej, a tym samym chcą prowadzić Ojczyznę do samozagłady. Dlatego potrzebna jest mądrość Polaków przy wyborze prezydenta, aby nasza Ojczyzna potrafiła obronić chrześcijańskie wartości, z których wyrasta, i przekazać je kolejnym pokoleniom”

„W trosce o dobro naszej Ojczyzny, przed wyborami prezydenckimi zapraszamy do podjęcia jednego dnia postu o chlebie i wodzie, modlitwy i uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii oraz ofiarowania Komunii św. w intencji Ojczyzny o mądrość i światło Ducha Świętego dla Polaków, aby roztropnie głosując, powierzyli losy naszej Ojczyzny osobie szanującej chrześcijańskie wartości” – możemy przeczytać. 

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 599
    Udostępnienia

Dodaj komentarz