Uwięzieni klienci przeżyli tajski zamach, śledząc zabójcę na CCTV

Podziel się artykułem:

Jedna z rodzin powiedziała, że ​​przyjaciel pracujący w pokoju kontrolnym CCTV przekazał im informacje o lokalizacji zabójcy

W toalecie w centrum handlowym “Terminal 21” kupujący zaryglowali drzwi wejciowe http://opelz-blog.de/bokstaven-u/index.html , drziwami od kabiny, aby zatrzymać tajlandzkiego żołnierza. Jego ruchy śledził na telewizji przemysłowej znajomy i przekazywał jego lokacje. 

Foto: Wason Wanichakorn

Zabarykadowany w toalecie dla kobiet z kilkudziesięcioma innymi ludźmi , Chanathip Somsakul, 33-letni nauczyciel muzyki, i jego żona przeglądali media społecznościowe i szaleńczo dzwonili do przyjaciół i rodziny.

Byli tam ze swoją trzyletnią córką Chopin.

„Przyjaciel, który pracuje w centrum handlowym, rozmawiał z facetem w pokoju kontrolnym CCTV… przekazał nam informacje o lokalizacji rewolwerowca”, powiedział dziś Chanathip agencji AFP.

Przekazanie szczegółów na temat lokalizacji strzelca uratowało życie Chanathipowi, jego rodzinie i 20-30 innym osobom w środku.

„Wszyscy byli przerażeni i zagubieni. Krążyło tak wiele informacji, że ludzie nie byli pewni, w co wierzyć ”- dodał Chanathip.

Bandyta – żołnierz najwyraźniej rozgniewany sporem o sprzedaż domu – zabił już kilka osób w drodze do centrum handlowego, największego w mieście i pełnego ludzi w pierwszy dzień długiego weekendu.

Starszy sierżant Jakrapanth Thomma przeszedł przez centrum handlowe z karabinem maszynowym przewieszonym przez ramię, w hełmie i sprzęcie bojowym, na oczach kamer CCTV.

Efektem jego szaleństwa była śmierć 30 osób zginie, w tym jego samego. Wiele innych zostało rannych, kilku krytycznie.

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz